3430A2F130KTDF
MFR.Part #
3430A2F130KTDF
JLCPCB Part #
C6808749
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS