TP8.0SMDJ36CA
MFR.Part #
TP8.0SMDJ36CA
JLCPCB Part #
C53100665
Description
-55℃~+150℃ 137.8A 36V 46V 58.1V 5uA 8kW@10/1000us Bidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS