TP8.0SMDJ26CA
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TP8.0SMDJ26CA
JLCPCB Part #
C53260928
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 190.1A 26V 33.2V 42.1V 5uA 8kW@10/1000us Bidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS