TPMEG2002AESF
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPMEG2002AESF
JLCPCB Part #
C22435164
Package
0201
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 200mA 20V 4.5A 45uA@20V 550mV@200mA 0201 Schottky Diodes ROHS