TP8.0SMDJ30CA
MFR.Part #
TP8.0SMDJ30CA
JLCPCB Part #
C53260930
Description
-55℃~+150℃ 165.3A 30V 38.3V 48.4V 5uA 8kW@10/1000us Bidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS