IPD85P04P4L-06
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
IPD85P04P4L-06
JLCPCB Part #
C5371001
Package
TO-252-3L
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.2V 27.9nC@4.5V 40V 52.1W 6.5nF 605pF 6mΩ@10V 85A TO-252-3L MOSFETs ROHS