PTVS4V5D1BLYR
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
PTVS4V5D1BLYR
JLCPCB Part #
C20617290
Package
DFN1006-2
Description
-55℃~+125℃ 100nA 15V 35A@8/20us 4.5V 4.7V 500W@8/20us 60pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS