TDK6-24S12W
MFR.Part #
TDK6-24S12W
JLCPCB Part #
C3033111
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 12V 2200uF 300kHz 500mA 50mVp-p 6W 88% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS