TDK6-05S12
MFR.Part #
TDK6-05S12
JLCPCB Part #
C3033099
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 12V 2200uF 300kHz 4.5V~9V 500mA 50mVp-p 6W 88% Short Circuit Protection、Over Current Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS