TDK6-05S15
MFR.Part #
TDK6-05S15
JLCPCB Part #
C3033100
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 1000uF 15V 300kHz 4.5V~9V 400mA 6W 80mVp-p 88% Short Circuit Protection、Over Current Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS