TDK30-24S15WQ
MFR.Part #
TDK30-24S15WQ
JLCPCB Part #
C20608529
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 15V 2200uF 270kHz 2A 30W 3kV 80mVp-p 90% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS