TDK6-12S15
MFR.Part #
TDK6-12S15
JLCPCB Part #
C3033104
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 1000uF 15V 400mA 6W 88% 9V~18V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS