TD10-24S24
MFR.Part #
TD10-24S24
JLCPCB Part #
C5441733
Package
Plugin,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100mVp-p 10W 18V~36V 24V 270kHz 330uF 420mA 86% Short Circuit Protection、Over Current Protection Plugin,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS