TDK30-24S15WH
MFR.Part #
TDK30-24S15WH
JLCPCB Part #
C5441749
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100mVp-p 12.7mm 15V 2200uF 25.4mm 25.5mm 2A 300kHz 30W 92% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery Plugin,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS