TD6-24S15W
MFR.Part #
TD6-24S15W
JLCPCB Part #
C570766
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 1000uF 15V 270kHz 400mA 6W 80mVp-p 83% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS