TURA2412YMD-10WR3
Extended
Manufacturer
TDPOWER
MFR.Part #
TURA2412YMD-10WR3
JLCPCB Part #
C5119857
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 10W 2 2200uF 300kHz 420mA 50mVp-p 88% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery、EMI suppression ±12V 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS