TVRB4803YMD-30WR3
Extended
Manufacturer
TDPOWER
MFR.Part #
TVRB4803YMD-30WR3
JLCPCB Part #
C5441761
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 12.7mm 25.4mm 25.5mm 3.3V 300kHz 30W 36V~72V 4700uF 50mVp-p 6A 89% Short Circuit Protection、Over Current Protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS