TDK15-24S15
MFR.Part #
TDK15-24S15
JLCPCB Part #
C2897735
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 1000uF 15V 15W 18V~36V 1A 300kHz 80mVp-p 89% Short Circuit Protection、Over Current Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS