TVRB1215YMD-10WR3
Extended
Manufacturer
TDPOWER
MFR.Part #
TVRB1215YMD-10WR3
JLCPCB Part #
C5119830
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 1000uF 10W 15V 300kHz 670mA 80mVp-p 88% 9V~18V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery、EMI suppression 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS