TVRB2412LD-50WR3
MFR.Part #
TVRB2412LD-50WR3
JLCPCB Part #
C5441825
Package
Plugin,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 12V 15mm 18V~36V 25.4mm 300kHz 3300uF 4.17A 50.8mm 50W 80mVp-p 92% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery Plugin,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS