TD6-05S24
Extended
Manufacturer
TDPOWER
MFR.Part #
TD6-05S24
JLCPCB Part #
C3033069
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 24V 250mA 330uF 4.5V~9V 6W 83% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS