TURB2412YMD-10WR3
MFR.Part #
TURB2412YMD-10WR3
JLCPCB Part #
C5119837
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 12V 2200uF 300kHz 50mVp-p 830mA 88% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery、EMI suppression 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS