TDK10-48S24W
MFR.Part #
TDK10-48S24W
JLCPCB Part #
C570780
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100mVp-p 10W 18V~72V 24V 270kHz 420mA 470uF 87% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS