TD10-24S05
Extended
Manufacturer
TDPOWER
MFR.Part #
TD10-24S05
JLCPCB Part #
C5441731
Package
Plugin,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 18V~36V 270kHz 2A 3300uF 50mVp-p 5V 86% Short Circuit Protection、Over Current Protection Plugin,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS