TAD3-0505-WEDI
MFR.Part #
TAD3-0505-WEDI
JLCPCB Part #
C695895
Package
Plugin,38x19mm
Description
0.1W 1000uF 100V~370V 100mA、500mA 2 2.5kV 3W 50mVp-p 5V、5.05V 65kHz 68% 85VAC~265VAC AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection ±2% 插件,38x19mm AC-DC Power Modules ROHS