TDK15-24D24W
MFR.Part #
TDK15-24D24W
JLCPCB Part #
C783531
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 100mVp-p 15W 2 270kHz 320mA 470uF 89% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery ±24V 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS