TAD30-15-W
MFR.Part #
TAD30-15-W
JLCPCB Part #
C695929
Package
Plugin,48x70mm
Description
0.15W 1000uF 100V~370V 100mVp-p 1A 2 2.5kV 30W 65kHz 85VAC~265VAC 86% AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection ±15V 插件,48x70mm AC-DC Power Modules ROHS