TAD25-15-W
MFR.Part #
TAD25-15-W
JLCPCB Part #
C2936971
Package
Plugin,70x48mm
Description
0.15W 1000uF、1000uF 100V~370V 2 2.5kV 25W 50mVp-p 65kHz 840mA、840mA 85% 85VAC~265VAC AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection ±15V 插件,70x48mm AC-DC Power Modules ROHS