TURB4812YMD-20WR3S
MFR.Part #
TURB4812YMD-20WR3S
JLCPCB Part #
C7494411
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 1.67A 12V 12mm 18V~72V 20W 25.4mm 25.5mm 300kHz 3300uF 80mVp-p 90% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS