TDK30-24S15W
MFR.Part #
TDK30-24S15W
JLCPCB Part #
C783536
Package
Plugin,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 15V 2200uF 270kHz 2A 30W 80mVp-p 90% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery 插件,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS