TAD25-12-W
MFR.Part #
TAD25-12-W
JLCPCB Part #
C2936970
Package
Plugin,70x48mm
Description
0.15W 1.05A、1.05A 100V~370V 1600uF、1600uF 2 2.5kV 25W 50mVp-p 65kHz 85% 85VAC~265VAC AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection ±12V ±5%、±2% 插件,70x48mm AC-DC Power Modules ROHS