VLS4015CX-151M-H
MFR.Part #
VLS4015CX-151M-H
JLCPCB Part #
C3222643
Package
SMD,4x4mm
Description
150uH 330mA 390mA 4.21Ω AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS