MLF1608DR27KTD25
MFR.Part #
MLF1608DR27KTD25
JLCPCB Part #
C5139749
Description
150mA 15@25MHz 260MHz 270nH 600mΩ AEC-Q200 ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS