VLS3012HBX-6R8M-N
MFR.Part #
VLS3012HBX-6R8M-N
JLCPCB Part #
C3223674
Package
1212
Description
1.66A 1.7A 285mΩ 6.8uH ±20% 1212 Power Inductors ROHS