VLS6045EX-330M-H
MFR.Part #
VLS6045EX-330M-H
JLCPCB Part #
C501478
Package
SMD,6.3x6mm
Description
1.5A 1.9A 175mΩ 33uH AEC-Q200 ±20% SMD,6.3x6mm Power Inductors ROHS