MHQ1005P18NGT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MHQ1005P18NGT000
JLCPCB Part #
C695589
Package
0402
Description
18nH 2.3GHz 22@250MHz 260mA 480mΩ ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS