B32923C3684M000
MFR.Part #
B32923C3684M000
JLCPCB Part #
C3298359
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 680nF X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS