VLS3012HBX-4R7M
MFR.Part #
VLS3012HBX-4R7M
JLCPCB Part #
C404496
Package
SMD,3x3mm
Description
175mΩ 2.01A 2.51A 4.7uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS