B43508B5337M002
MFR.Part #
B43508B5337M002
JLCPCB Part #
C1497763
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.56A@100Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 40mm 450V ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS