B43501E2158M67
MFR.Part #
B43501E2158M67
JLCPCB Part #
C1500485
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
1500uF 200V 30mm 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS