SLF12555T-151MR88-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SLF12555T-151MR88-PF
JLCPCB Part #
C138512
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
150uH 228mΩ 880mA 880mA ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS