VLF10040T-220M2R5
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
VLF10040T-220M2R5
JLCPCB Part #
C880707
Package
SMD,10x9.7mm
Description
2.5A 2.5A 22uH 50mΩ Wirewound Inductor ±20% SMD,10x9.7mm Power Inductors ROHS