CLF10040T-1R5N-D
MFR.Part #
CLF10040T-1R5N-D
JLCPCB Part #
C7229392
Package
SMD,10x9.7mm
Description
1.5uH 10.6A 5.8A 9.23mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,10x9.7mm Power Inductors ROHS