CLF10040T-101M-H
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CLF10040T-101M-H
JLCPCB Part #
C5597448
Package
SMD,10x9.7mm
Description
100uH 1A 240mΩ ±20% SMD,10x9.7mm Power Inductors ROHS