NTCG104BF683FT1X
MFR.Part #
NTCG104BF683FT1X
JLCPCB Part #
C340585
Package
0402
Description
-40℃~+125℃ 0.5mm 0.5mm 100mW 120uA 1mW/℃ 1mm 4085K 4134K 4150K 4172K 68kΩ ±1% 0402 NTC Thermistors ROHS