MLG0603P3N6BTD25
MFR.Part #
MLG0603P3N6BTD25
JLCPCB Part #
C404562
Description
100mΩ 14@500MHz 3.6nH 400mA 6.5GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS