B43732A5478M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43732A5478M000
JLCPCB Part #
C3815972
Package
Bolt,D76.9xL131.7mm
Description
-25℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 131.7mm 14A@100Hz 26mΩ@100Hz 31.7mm 450V 4700uF 76.9mm ±20% 螺栓,D76.9xL131.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS