NL453232T-821J-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NL453232T-821J-PF
JLCPCB Part #
C114776
Package
1812
Description
30mA 35Ω 820uH Wirewound Inductor ±5% 1812 Power Inductors ROHS