VLS5030EX-470M-D
MFR.Part #
VLS5030EX-470M-D
JLCPCB Part #
C7413186
Package
SMD,5.3x5mm
Description
420mΩ 47uH 990mA AEC-Q200 ±20% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS