MLF1608A2R7JT000
MFR.Part #
MLF1608A2R7JT000
JLCPCB Part #
C1236508
Description
2.7uH 30mA 35@10MHz 500mΩ 70MHz ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS